Sieviešu komanda

Basketbols: DU ceturtdaļfinālā zaudē Ventspilij 07.04.2014

Jaunās Sieviešu basketbola līgas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē Daugavpils Universitāte ar 52:72 piekāpās Ventspils dāmām, tādā veidā praktiski zaudējot izredzes iekļūt „Final 4”, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

Basketbols: DU skaistā un ātrā spēlē samet 102 punktus 24.03.2014

Ļoti pārliecinošu spēli Jaunajā Sieviešu basketbola līgā aizvadījušas Daugavpils Universitātes meitenes. Iemetot 102 punktus, DU ar 40 punktu pārsvaru pārspēja „+30”, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

Miņins kļuvis par Krievijas sieviešu bobsleja izlases galveno treneri 08.06.2013

Bijušais Latvijas bobslejists Jānis Miņins kļuvis par Krievijas sieviešu bobsleja izlases galveno treneri, vēsta portāls "rsport.ru".

DU sieviešu frisbija komanda ieņem 3. vietu Universiādē 18.03.2013

Daugavpils Universitātes sieviešu komanda Latvijas Universiādē frisbijā ieguvušas trešo vietu, bet par turnīra vērtīgāko spēlētāju tika atzīta komandas kapteine Evija Arste. Vīriešu komanda ieguva piekto vietu, informē Sporta pārvaldes portāls.

Sieviešu šāvēju komanda uzvar Rīgas čempionātā 2 28.01.2013

Nedēļas nogalē Rīgā norisinājās Rīgas atklātais čempionāts šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem. Daugavpils sieviešu komanda kopējā ieskaitē ieņēma pirmo vietu, informē Sporta pārvaldes portāls.

DU basketbolistes veiksmīgi iesākušas jauno sezonu 13.11.2012

Pirmās trīs spēles Jaunajā Sieviešu basketbola līgā aizvadījušas “Daugavpils Universitātes” basketbolistes,informē portāls sportaparvalde.lv.  Neskatoties uz ievērojami atjaunināto sastāvu, jau iegūtas divas uzvaras. Sezonu DU spēlētājas iesāka jau iepriekšējā nedēļā, kad izbraukumā, mača pēdējās minūtēs atspēlējot teju desmit punktu deficītu, ar 74:70 tika uzvarēta “Ķekava/TTP”. Astoņus tālmetienus šajā spēle realizēja Olga Lakomko.